Најављени семинари — разлика између измена

Извор: Семинари
Иди на навигацију Иди на претрагу
м
(Уклоњен целокупан садржај странице)
Ред 1: Ред 1:
{| class="wikitable"
+
 
!бр.
 
!Датум
 
!Место
 
!Број учесника
 
!Линк ка најави
 
|-
 
|[[6. семинар|6]]
 
|23/01/2016
 
|Београд
 
|30
 
|[http://www.zuov.rs/programi1/detaljiSeminara2015.aspx?SeminarID=00939202-6a2d-4dea-87e2-6b0265da7240 Сајт ЗУОВ-а, најаве]
 
|-
 
|}
 

Измена на датум 12:38, 25. јануар 2016.